Kuvaus
Blunt Envy on tehnyt paluun KOS-sarjansa Heistilla, tällä kertaa halutuissa neochrome-väreissä. Blunts S5 Heist skuutti on varustettu IHC-compressiolla ja integroidulla headsetillä helppoon ja tasaiseen spinnaukseen. Temppupotkulaudassa on ontot alumiinikeskiöiset renkaat, jotka auttavat pitämään painon alhaisena vaarantamatta kestävyyttä.
Renkaan keskiön ympärillä oleva PU on erittäin leveä, 26 mm, jotta vakaus olisi parempi, kun lennät skuuttipuiston halki suurilla 120 mm renkailla. Kevyt, alumiininen Reaper-tanko on toinen elementti, joka pitää painon alhaalla.
Huomautus:
Koska tämä on teknisesti hyvin kehittynyt scootti, sinulla tulee olla tietty taitotaso voidaksesi käyttää scoottia asianmukaisesti. Jotta voisit hyödyntää skuutin kaikki mahtavat ominaisuudet, sinun tulee olla taidoiltasi vähintään keskitasolla. Jos sinulla ei ole ollenkaan kokemusta, osat saattavat rikkoutua ennenaikaisesti virheellisen käytön vuoksi.