Tuote on loppuunmyyty ja sitä saattaa tulla lisää varastoon. Toimitusaika ei tiedossa. Näytä samankaltaisia tuotteita
×
Valikko

Lucerne Naisten Laskettelusukat

Loppuunmyyty. Emme voi toimittaa tätä tuotetta
Vastaanota sähköposti, kun tätä tuotetta on tullut lisää varastoon

Kuvaus

Hanki itsellesi pari hyvin ilmastoituja merinovillasukkia tälle hiihtokaudelle.

Stance tarjoaa nämä makean näköiset hiihtosukat, jotka on valmistettu merinovillasta ja joissa on tuuletuspaneelit. Yhdistettynä tämä tarjoaa täydellisen tasapainon lämpimänä pysymisen ja vapaan liikkumisen välillä. Nämä on tehty naisille optimoidulla istuvuudella.

Feel 360™ ja muut tekniikat

  • Feel-tekniikka on rakennettu auttamaan kosteuden siirtymistä pois jaloista, jolloin ne pysyvät lämpiminä ja valmiina suoritukseen.
  • Nollakitka on saumattoman varvassulkujärjestelmän ansiota
  • Pysy rinteessä pidempään Blue Yonder -sukkiin käytettyjen kompressiotekniikoiden ansiosta.
  • Nämä sukat on valmistettu vasemman- ja oikeanpuoleisina täydellistä tukea varten, ja niissä on keskipitkän pehmusteinen pohja-alue.

Materiaalit: Materiaalit, jotka ovat: Sukkia, jotka on suunniteltu ja suunniteltu niin, että ne ovat helposti ja helposti saatavilla:

  • 49 % merinovillaa
  • 47 % nailonia
  • 4% elastaani

Ominaisuudet

Sukupuoli:
Mies, Naiset

Valmistaja

Nimi:
Centrano ApS
Jakeluosoite:
Omega 6
Postinumero:
8382
Paikkakunta::
Hinnerup
Maa:
Tanska
Sähköposti:

Asiakkaiden arviot

Kirjoita arvio
Näytä kaikki

SkatePro