Luo tuotepaketti
Kuvaus
Striker Titanium T V2 Pro Scootin Tanko on täällä auttamassa sinua hallitsemaan puistoa ja hallitsemaan ramppeja. Uskomattomalla yhdistelmällään kevyttä suunnittelua ja lyömätöntä lujuutta tämä tanko on täydellinen valinta vakaville ajajille, jotka vaativat huippusuorituskykyä painosta tinkimättä.
Miksi valita Striker Titanium T V2?
- Erittäin kevyt rakenne: Vain 0,830 kg:n painon ansiosta sinulla on täydellinen kontrolli tarkkaan temppujen suorittamiseen ja edistyneisiin liikkeisiin.
- Rakennettu kestämään: Rakennettu ensiluokkaisesta titaanista, joka takaa poikkeuksellisen kestävyyden ja pitkäikäisyyden.
- Täydellisen kokoinen: Valitse kolmesta eri korkeudesta ja leveydestä optimaalisen vakauden ja tasapainon saavuttamiseksi - olitpa sitten aloittelija tai kokenut ammattilainen.
- Yhteensopiva ja valmis: SCS-valmis ja yhteensopiva HIC-järjestelmien kanssa - integroituu helposti nykyiseen kokoonpanoosi.
Täydennä asetuksesi ja valmistaudu tarkkuuteen, tehoon ja tyyliin Striker Titanium T V2:n avulla. Tavoittelitpa sitten uusia korkeuksia, pyörit hienovaraisesti tai halusitpa vain kevyen tangon, joka kestää kaiken, mitä sille heität, tämä tanko on valmis haasteeseen.
Mallin tiedot
Malli | Tangon korkeus | Tangon leveys |
600mm | 600mm (23.6") | 560mm (22") |
650mm | 650mm (25.5") | 580mm (22.8") |
710mm | 710mm (28") | 600mm (23.6") |
Ominaisuudet
Yhteensopiva:
Standardi HIC, SCS
Yhteensopivat bar endit:
Teräs
Tangon materiaali:
Titaani
Tangon ulkohalkaisija:
35mm (Oversized)
Tangon sisähalkaisija:
32mm
Paino:
830g
Backsweep:
Ei
Upsweep:
No°
SCS valmius:
Kyllä
SCS adapteri sisältyy:
Kyllä
Tangon muoto:
T-Muotoinen
Compression-järjestelmään sisältyy:
Ei
Gripit:
Sisältyy