Kevyt potkulauta 140mm renkailla. Soveltuu parhaiten liikkumiseen paikasta toiseen ja vapaa-ajan potkutteluun. Ohjaustangon korkeutta voi säätää ja potkulaudan voi taittaa kasaan.
Suositellaan 5-vuotiaille ja sitä vanhemmille.
Yhteensopivat osat
Etsi yhteensopivia tuotteita JD Bug Classic 2 Aikuisten Kokoontaitettava Potkulauta:
Α. ΤΣΑΚΙΡΗΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, KreikkaVahvistettu ostaja5 5:stäTarjosin lahjan 11-vuotiaalle veljenpojalleni, eikä hän halua nousta potkulauttaan! Rakenne teki minuun vaikutuksen, se on kevyt ja moitteettomasti viimeistelty ja hinta on kilpailukykyinen! Se tuli erittäin huolellisesti pakattuna ja aikaisemmin kuin suunniteltu toimituspäivä. Täti ja veljenpoika ovat super tyytyväisiä ostokseen!ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΡΑΧΩΝ, KreikkaVahvistettu ostaja5 5:stäLoistava pojalleni. Säädettävä tanko on erittäin hyödyllinen. Se on helppo kuljettaa. Hyvä ostos.Bernadette K.Wien, Währing, ItävaltaVahvistettu ostaja5 5:stäLoistava ja kevyt skootteri - myös aikuisille! Olen ajanut sillä monta vuotta ja nyt ostin sen uudelleen, koska se on yksinkertaisesti täydellinen! Sen matala jalkataso ja keveys tekevät siitä erittäin mukavan ajaa!Μ. ΙωάννηςΠάτρα, KreikkaVahvistettu ostaja5 5:stäPotkulauta on erittäin hyvin tehty täydellinen vastine rahalle. Ostin sen pojalleni. Se sopii varmasti 1m ja 170 välillä. Toimitus sovittuun aikaan.Steffen Laurtitzen ChristensenRanders NV, TanskaVahvistettu ostaja5 5:stäIlmoittauduin Hinnerupin myymälään, jossa heillä ei ollut tuotetta varastossa, ja helpointa oli tehdä itse nettitilaus. Kaikin puolin hyvää palveluaTamara G.Landegem, BelgiaVahvistettu ostaja5 5:stäPotkulautan ostimme pojallemme (6-vuotias) ja tyttärellemme (8-vuotias). Ehdottomasti sopiva tuon ikäisille, ohjaustankoa voi helposti säätää korkeudeksi. Heillä on paljon hauskaa sen kanssa. Erittäin laadukas potkulauta ja toimitettu nopeasti.Steven BreureDublin 14, IrlantiVahvistettu ostaja4 5:stäGreat for the money
Handlebars bit narrow for the size of scooter
This makes it a bit unstable on higher speeds
Overall Happy!Helen moloneyDublin 18, IrlantiVahvistettu ostaja5 5:stäIncredibly well made and my son loves it. Very pleased with my purchase. Thankyou.Naomi R.Dublin 6, IrlantiVahvistettu ostaja5 5:stäBought this scooter for my son’s 11th birthday. He is absolutely thrilled with it. It’s amazing quality, looks great and so handy how compact it becomes when folded.Johanna U.Örebro, RuotsiVahvistettu ostaja5 5:stäRullar på jättebra! Lätt att vika ihop och förflytta.