Districtin T700 -tangot on varustettu klassistakin klassisemmalla T-muodolla. Lisäksi niistä löytyy tuet jotka pitävät tangon suorana. Nämä oversized tangot on valmistettu alumiinista.
District on yleensä pitänyt värimaailmansa hillittynä, mutta tälle kaudelle merkki on poikkeuksellisesti ottanut pitkän loikan, ja vienyt värit aivan uusiin ulottuvuuksiin. Tuloksena on tämä upean raikas scootin tanko.
Tanja TellikkaTampere, SuomiVahvistettu ostaja2 5:stäMeidän käytössä joka on suht perus potkuttelua, ei kestänyt, meni poikki niin kuin edeltäjänsä, alle puolen vuoden käytön jälkeen.Vastaus SkateProltaKiitos kommentistasi Tanja.:) Onpa harmillista kuulla, että tanko on napsahtanut teillä toistamiseen poikki. Etenkin alumiinitankoiset scootit ovat herkkiä kulumiselle. Extremeuhreilulajina scootit joutuvat koetukselle ja myös tavallisessa käytössä tulleet kolhut voivat vahingoittaa tankoja. Tilanteet ovat valitettavia. Tällaisista sattuessa meille voi laittaa sähköpostia tai soittaa, jotta voimme selvitää, onko tanko käytössä kulunut vai onko siinä ollut valmiiksi jo vikaa. Korvaamme tuotteen uudella, jos kyseessä on valmistusvika. :)Marlena NowakowskaŚwiecie, PuolaVahvistettu ostaja5 5:stäwszystko pasuje .polecamNicole HäfelinWettswil, SveitsiVahvistettu ostaja5 5:stäTip topAnna HudymaJaslo, PuolaVahvistettu ostaja5 5:stäKierownica świetna , zgodna z opisem , gorąco polecamMarta Galán MartínAranda De Duero, EspanjaVahvistettu ostaja5 5:stäLo k buscabaMalin KarlssonRamlösa, RuotsiVahvistettu ostaja5 5:stäSnyggare i verkligheten än på bild.b. thierrySaint-Hilaire-de-Riez, RanskaVahvistettu ostaja5 5:stäFinition parfaite et de très bonne qualité...-)Sylwia RudzińskaCzłuchów, PuolaVahvistettu ostaja5 5:stäSuper kontakt i szybka wysyłka.Torsten TavernierFrankenthal (Pfalz), SaksaVahvistettu ostaja5 5:stäSuper bar, alles wie beschrieben...Immer wieder gerne ..!