Drew Miesten Parka Takki

4,5 // 4 arvostelua
269,95 €
Didriksons Drew Miesten Parka Takki
Väri: Musta
Loppuunmyyty. Emme voi toimittaa tätä tuotetta
Näytä samankaltaisia tuotteita

Kuvaus

Didriksons Drew on miehille suunniteltu takki ja se tarjoaa tehokasta eristystä ja suojaa luonnonvoimilta. Didriksons tarjoaa tällä tuotteella siis täydellisen vaatekappaleen lasketteluun tai lumilautailuun. Siinä on synteettinen eristys, jonka etuna on, että se ei romahda kastuessaan. Se siis jatkaa eristämistä märkänäkin. Drew kestää kevyttä vedenpainetta aina 10000mm asti, joten se pysyy kuivana kevyessä sateessa ja normaaleissa lumiolosuhteissa.

  • DWR-kyllästys, joka ei sisällä haitallisia PFC-aineita (perfluorattuja kemikaaleja), on sekä ympäristöystävällinen että vedenpitävä
  • Mukana sisätasku välttämättömien tavaroiden tai arvoesineiden säilyttämiseen
  • Sisäiset hihansuut, joissa on reiät peukaloita varten, estävät tuulen sisäänpääsyn hiha-aukkojen kautta

Ominaisuudet

Sukupuoli:
Mies
Kankaan rakenne:
3-kerroksinen
Lisäominaisuudet:
Sisätasku, Internal sleeve cuffs with thumb hole
Vedenpitävä:
10000mm
Ympäristöystävällinen:
DWR - PFC Vapaa

Valmistaja

Nimi:
Didriksons Retail AB
Jakeluosoite:
Prognosgatan 8
Postinumero:
SE-50464
Paikkakunta::
Borås
Maa:
Ruotsi

Katso myös

Asiakkaiden arviot

4.5 / 5 4 arvostelua
3 0 1 0 0
Kirjoita arvio
Kirjoita arvostelu
James Vallance Stirling, Yhdistynyt kuningaskunta Vahvistettu ostaja 5 5:stä Laadukas takki todella lämmin, jossa on paljon taskuja kuin pussilakana. Lisa Macaulay Clackmannanshire, Yhdistynyt kuningaskunta Vahvistettu ostaja 5 5:stä Ehdottomasti tyytyväinen tilaukseeni! Lähetys Yhdistyneeseen kuningaskuntaan, asiakaspalvelun tuki molemmat erinomaisia. Olen jo suositellut perheelle ja ystäville! Kiitos Skate Pro. Petri H. Muurla, Suomi Vahvistettu ostaja 3 5:stä Takki oikein hyvä. Vanhasta suht samanlaisesta meni vetoketju. Tässä uudessa myös vähän samaa vikaa. Monta kertaa saa vetoketjuja vedellä että päälle saa. En käsitä miten tässä asiassa on tingitty. Kai sitä on opeteltava ompelemaan vähän paremmin että tulevaisuudessa osaa näitä vaihtaa. Harmittaa vain kun takki ei ole halpa... Vastaus SkateProlta Hei, Kiitos arvostelustasi. Mukava kuulla, että takki on ollut mieleesi. Pahoittelen kuitenkin, että takin vetoketjun kanssa on ollut ongelmia. :/ Mikäli epäilet, että kyseessä on valmistusvirhe, voimme tottakai tehdä asiasta reklamaation. Olen laittanut asiasta sähköpostia, jotta voimme selvittää asiaa tarkemmin. /Sini Brenda F. Twickenham, Yhdistynyt kuningaskunta Vahvistettu ostaja 5 5:stä Tämä on hämmästyttävä, lämmin ja täysin vedenpitävä takki, joka ostettiin lahjaksi henkilölle, jolla on huono verenkierto ja joka tuntee kylmyyden. Tämä todella auttaa pitämään hänet lämpimänä ja kuivana tänä talvena.

Oppaat

Näytä kaikki

Samalta valmistajalta

Näytä kaikki
SkatePro